..:Forum 20 TDH im. Tony Halika:..

20 Toruńska Drużyna Harcerska "Xtabay" im. Tony Halika

Ogłoszenie


Zasady Forum

1.Posty/Tematy: - Na forum obowiązują zasady ortografii; - Nie wyrażaj się wulgarnie,nawet jeśli wymaga tego sytuacja; - Nie pisz postów nie na temat; - Zanim założysz nowy temat,to poszukaj bo może już jednak jest na forum i w tym celu skorzystaj z wyszukiwarki; - Nie zakładaj w różnych lub w tym samym dziale forum kilku tematów dotyczących tej samej sprawy; - Nie pisz posta pod własną wypowiedzią, używaj opcji [Edytuj]; - Nie spamuj -Paiętaj, że nasze forum to nie gadu gadu/tlen/aqq/etc. rozmawiaj ze wszystkimi i nie pisz postów typu Ja/on/ja/on/itd; 2.Użytkownicy: - Zabrania się posiadania dwóch lub więcej aktywnych kont przez jedną osobę; - Osoby działające na niekorzyść forum mogą zostać zbanowane (bez ostrzeżenia); - Nick nie może przypominać adresu internetowego; - Zakaz umieszczania zdjęć i linków do stron powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, zboczenia, itp.) lub wulgarne. Dotyczy to również miejsca w sygnaturze; - Nie obrażaj innych użytkowników,nawet jeśli inni to robia.Rozwiązywanie problemów zostaw administracji 3. Inne - Rejestrując się na forum zgadasz się przyjmować emaile; UWAGA!!!
W związku z masową rejestracją:
1. Upraszam każdego użytkownika do podawania swoje nazwiska i imienia w profilu(personalne), gdyż muszę wiedzieć z kim mam do czynienia.
2. Sprawdzajcie czy na liście użytkowników koło waszego nicku jest własciwy zastep/funkcja
3. Obowiazuje zakaz podawania za nick bezsensownych rzeczy tupu ALIANT/NIE NAZI co to ma znaczyc?! WTF
4. Pojawił się nowy system rejestracji:
-Po rejestracji nadal nie macie dostępu do forum; dopiero gdy sprawdzę waszą tożsamość(:DDD) i nadam wam odpowiedni przywilej możecie pełnoprawnie korzystać z forum(dlatego ważne abyście podawali swoje dane personalne);

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://dowiedzsie24.pl/ wsztokf domki letniskowe sobieszewo wywrotka Piła